Navigace

Obsah

Stránka

Hry mikroregionu Záhoran 2011


Mikroregion Záhoran všechny srdečně zve na již IX. ročník akce Hry mikroregionu Záhoran (dříve nazývané olympiáda). Hry mikroregionu proběhnou v sobotu 13. srpna 2011 ve 14,00 na výletišti v Rouském. Tentokrát se bude jednat o mezinárodní akci, neboť soutěžit přijedou i naši partneři z Polska. Akce je financována z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci česko-polské spolupráce.

 

Je připraven bohatý program pro všechny generace. Můžete se tak těšit např. na dechovku z Hustopeč, mažoretky Bystřinky, Miss aerobic Denisu Biskupovou a další vystoupení našich spolků. Dále bude opět připravena bungee-jumping trampolína, pro nejmenší přijede Zemanovo divadlo, bude připraven i skákací hrad, kolo štěstí a malování na obličej či jízda na koni v kočáře. Na podvečerní hodiny si pro všechny připravili vystoupení Staří páni z Opatovic a nebude chybět ani ohňostroj a taneční zábava s Kalibrou.

 

Připraveno bude i bohaté občerstvení. Máte se na co těšit. Srdečně Vás tímto zveme.

 

logo


7. 7. 2011 Zobrazit méně

Výběrové řízení - Hry mikroregionu Záhoran - občerstvení a stravné

Výběrové řízení - Hry mikroregionu Záhoran - občerstvení a stravnéVýběrové řízení - Hry mikroregionu Záhoran - občerstvení a stravné

1. 7. 2011 Zobrazit více

Výběrové řízení na techniku

Výběrové řízení na techniku v rámci projektu Středisko služeb venkovu III

15. 6. 2011 Zobrazit více

Výběrové řízení - Obce bez hranic - zajištění publicity

Výběrové řízení - Obce bez hranic - zajištění publicityVýběrové řízení - Obce bez hranic - zajištění publicity

1. 6. 2011 Zobrazit více

Rozpočet na rok 2011

Rozpočet na rok 2011

22. 2. 2011 Zobrazit více

Stránka